Кошик
3 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 23.10.2021 по 01.11.2021, будут обработаны позже. С 02.11.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

ООО "Контрактстрой Украина" г. Днепр
+380 (67) 758-29-67
+380 (95) 776-86-00

Гумові покриття для тренажерних залів, тенісних кортів, футбольних та спортивних майданчиків

ТОВ "Контрактстрой Україна" пропонує вам об'ємний вибір продукції високого рівня якості.

На нашому сайті ви можете купити спортивні покриття від перевірених виробників. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного покупця і безкоштовні консультації від кваліфікованих менеджерів.

Наша компанія реалізує сертифіковане покриття за прийнятними цінами в роздріб або оптом.

У процесі пошуку і підбору необхідної вам різновиди спортивного покриття слід врахувати кілька нюансів.

  • По-перше, ви повинні визначитися із зовнішнім виглядом покриття.
  • По-друге, слід врахувати призначення спортмайданчики, де буде застосовано покриття цього типу.

Наприклад, широко відома штучна трава відмінно підійде для покриття мультиспортовой майданчика (для проведення особистих та командних змагань), тенісного корту або футбольного поля. Це відмінне рішення в питанні створення комфортних і практичних умов для занять спортом.

У свою чергу спортивне покриття модульного типу (в тому числі гумові плити) застосовуються, як закритих, так і на відкритих майданчиках. Крім цього, універсальними спортивними покриттями прийнято вважати майданчики з гуми, поліуретану або наливні майданчики. Сфера їх застосування досить широка - це, в більшості випадків, відкриті майданчики для рухливих ігор, таких як баскетбол, волейбол, гандбол та інших.

Важлива особливість такого покриття - відсутність швів, а також високий рівень зносостійкості, надійності і велика міцність. Ці фактори відіграють важливу роль при виборі належного, а головне безпечного і довговічного спортивного покриття.

У нас ви можете придбати багатофункціональні підлогові покриття для тренажерних залів, тенісних кортів, футбольних та спортивних майданчиків на вигідній основі, а також замовити послугу укладання й монтажу "під ключ".

 

1 2

Переваги гумових покриттів

Гумове покриття досить еластичне і має амортизуючим ефектом. Даний матеріал поглинає шуми і сильні вібрації, не ковзає, коли по ньому швидко пересуваються люди. Він може бути виготовлений з цілісних листів або у вигляді плиток.

Підсумкова ціна онлайн-покупки, зробленої на нашому сайті, буде залежати від кількості замовлених товарних одиниць і ступеня їх якості. Усі заявки на купівлю ми прораховуємо і оформляємо в оперативному порядку.

Ця продукція широко відома завдяки своїм відмінним технічним характеристикам, у числі яких необхідно зазначити такі показники:

безпека;

стійкість до погодних перепадів і сезонним коливанням температур;

доступна собівартість;

простота укладання;

підвищена практичність.

Гумові покриття, які ви можете замовити у нас за прийнятною ціною, відмінно підходить для використання в тренажерних залах, на спортивних та футбольних майданчиках, а також на кортах.

В інтернет-магазині ТОВ “Контрактстрой Україна” (місто Дніпро) вам запропонують найбільш підходящі варіанти. Наш великий асортимент регулярно оновлюється, щоб ви змогли відшукати потрібний товар у короткий термін.

Якщо у вас виникли питання в ході ознайомлення з актуальних каталогом, зв'яжіться з нами одним із зручних для вас способів. Контактна інформація була зазначена на сайті.

Износостойкое резиновое покрытие, как для улицы, так и для помещений следует монтировать на подготовленную, обязательную ровную поверхность. Так, вам удастся предотвратить вероятность деформации спортивного линолеума, искусственного газона или любого другого типа напольных покрытий. Мы продаем свои товары в розницу и оптом.

Для всех клиентов компании доступна услуга монтажа резиновых покрытий для спортплощадок “под ключ”.