Кошик
3 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 23.10.2021 по 01.11.2021, будут обработаны позже. С 02.11.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

ООО "Контрактстрой Украина" г. Днепр
+380 (67) 758-29-67
+380 (95) 776-86-00

Комерційний і напівкомерційний лінолеум

У нашому інтернет-магазині ви можете купити лінолеум високого рівня якості.

Об'ємна лінійка вибору кольорів і дизайнерських рішень. Навіть самий вимогливий покупець зможе відшукати товар до душі. Вся представлена вашій увазі продукція сертифікована. Оптимальні ціни на весь товарний ряд.

В наш час лінолеум ПВХ-покриття є широко поширеними і досить популярними у всьому світі. Ця тенденція цілком виправдовує себе. Все більше людей воліють застосовувати це комфортне, а також практичне покриття підлоги, як лінолеум, в різних типах приміщень. До числа вищезазначених приміщень належать побутові кімнати, напівкомерційні приміщення (дитячі садки, школи, номери в готелі, лікарняні палати, кінотеатри), а також комерційні зали (офісні будівлі, магазини, торгові центри та інше). Як бачимо, сфера прямого застосування лінолеуму на сьогоднішній день досить обширна.

У лінійці комерційного покриття, різновиди лінолеуму умовно поділяються на такі підкатегорії, як:

  • спортивний;

  • транспортний;

  • акустичний;

  • який проводить струм;

  • який розсіює струм.

Підлогове покриття комерційного типу відрізняється своєю великою експлуатаційної навантаженням, стійкість до температурних перепадів, міцністю і надійністю. Такий лінолеум-один з найміцніших у своєму роді, так як має захисний шар розміром від 0,7 до 1 мм. Також, в його склад включені такі елементи, як антистатики. У свою чергу, напівкомерційний тип лінолеуму славиться своєю зносостійкістю і звукоізоляцією.

Лінолеум
Лінолеум

На нашому сайті ви можете придбати натуральний комерційний і напівкомерційний лінолеум, а також замовити послугу його укладання. Ми надаємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовні консультації при підборі потрібного товару з каталогу.

1 2

Сучасний лінолеум від нашого інтернет-магазину для Вашого інтер'єру

Сучасні види лінолеуму являють собою високотехнологічні товари, які виготовляються на основі довговічної сировини - полівінілхлориду. Комерційний лінолеум, з асортиментом якого ви можете ознайомитися в каталозі товарів ТОВ “Контрактстрой” (р. Дніпро), володіє відмінними технічними характеристиками. Він стійкий до всіляких агресивних речовин, а також до зносу, тому є відмінним підлоговим покриттям для будівель будь-якого типу. Крім цього, даний вид продукції не потребує якогось спеціального догляду і може впоратися з великими обсягами експлуатаційних навантажень.

Для того щоб замовити відповідний лінолеум (комерційного або напівкомерційного типу), вам слід  взяти до уваги такі відомості, як:

підсумкова вартість (безпосередньо залежить від заводу-виробника і загальної структури матеріалу);
клас зносо - і вологостійкості (ці показники розділені у відповідності з загальноєвропейськими нормами);
показник терміну служби в середньому становить від десяти до п'ятнадцяти років;
ширина (вироби відрізняються між собою товщиною шару);
наявність антистатичного ефекту;
забарвлення (в залежності від обраної вами кольорової гами, вам неодмінно вдасться втілити в життя будь-який дизайнерський задум).

Замовити натуральний комерційний і напівкомерційний лінолеум ви можете всього в кілька кліків на нашому сайті. Ми займаємось роздрібною та оптовою реалізацією якісних і надійних покриттів для підлоги від перевірених торгових марок. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного покупця і своєчасну відправку всіх замовлень за вказаними адресами (по всім населеним пунктам України).

Кращі ціни на весь запропонований асортимент довговічного і практичного лінолеуму вже чекають на вас!