Кошик
3 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 23.10.2021 по 01.11.2021, будут обработаны позже. С 02.11.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

ООО "Контрактстрой Украина" г. Днепр
+380 (67) 758-29-67
+380 (95) 776-86-00

Штучна трава для футбольних майданчиків, тенісних кортів, спортивних майданчиків, газонів

В каталогу продукції нашого онлайн-ресурсу ви можете вибрати і купити штучну траву, газон для спортивних майданчиків, кортів, футбольних полів.

Широка палітра вибору за доступною та демократичною вартістю. Можливе оформлення як роздрібних, так і оптових замовлень на покупку.

Спеціалізоване покриття для ігрових полів і кортів, має відповідати багатьом критеріям якості та надійності. Штучна трава відмінно поєднує в собі їх. В розділі меню вашій увазі запропоновано сертифікована продукція від перевірених виробників.

Штучна трава - це незамінний і практичне покриття для футбольних, а також тенісних і гольф-майданчиків. А її покупка - це економічно вигідне і корисне вкладення коштів. Адже експлуатувати поле зі штучною травою можна цілодобово.

Рулони штучного покриття найчастіше виробляються розміром не перевищують двох і чотирьох метрову позначку. Такі параметри були передбачені виробником для більш зручної та оперативної укладання штучної трави на футбольному полі, або корті для гри в теніс. У процесі створення була використана тафтинг-методика. У процесі її застосування штучні волокна (схожі з натуральними трав'яними стеблами), які потім вводяться в еластичне підставу вкрите латексом.

Штучна трава для спортивних полів володіє великою кількістю позитивних властивостей. До основних переваг слід віднести:

  • практичність, адже таке покриття стійке до витоптування, ультрафіолетових променів і температурних перепадів.
  • натуральний зелений колір трави імітує природний зовнішній вигляд всього поля.
  • вам не потрібно додатково доглядати за таким покриттям - підстригати і поливати траву, як це відбувається на звичайних футбольних полях.

 

1 2 3

Покриття для спортивних майданчиків у вигляді штучної трави - це чудова альтернатива класичним газонах.

З її допомогою вам вдасться забезпечити комфортні та безпечні умови для заняття спортом або проведення різноманітних заходів - футбольних матчів, тенісних турнірів і інших видів рухомих змагань (гімнастика тощо). Наш онлайн-ресурс пропонує вам великий каталог якісної продукції від провідних торгових марок.

Замовити штучну траву за вигідною і доступною ціною в інтернет-магазині ТОВ “Контрактстрой Україна” дуже просто. На постійній основі реалізуємо перевірені товари з урахуванням всіх індивідуальних потреб покупця.

за Допомогою чудових технічних показників, штучна трава користується чималим попитом на сьогоднішній день.

У списку переваг даної категорії товарів необхідно виділити наступне:

 
тривалий термін експлуатації (структура волокон відмінно зберігається протягом багатьох десятиліть, газон не витоптується і не вигорає під прямою дією сонячних променів);
багатофункціональність (такий тип покриття сприяє хорошому темпу гри - не уповільнює і не сковує рухи спортсменів в процесі пересування по заданому периметру);
демократична собівартість;
підвищена зносостійкість і гігроскопічність (перешкоджає виникненню і утворенню калюж, сприяє дренажу);
стійкість до різних погодних коливань в будь-який сезон року;
відправка здійснюється по всій території України (всіх різновидів штучної трави представлених в асортименті);
у нас вы можете оформить, как оптовые, так и розничные заказы.

Искусственная трава для спортивного поля - это, безусловно, практичное решение многих проблем.

Мы ждем ваших заказов!